Ból podczas oddawania moczu i po. - Forum Medyczne: porady, objawy, leczenie, profilaktyka
Ból podczas oddawania moczu i po. - Forum Medyczne: porady, objawy, leczenie, profilaktyka
-
Ból podczas oddawania moczu i po.
Witam.
Rano wstałem i wyszedłem do szkoły. Podczas lekcji było wszystko ok, do czasu gdy zachciało mi się siusiu.
Zapytałem nauczyciela o zgodę do wyjścia do toalety, niestety odpowiedział ze nie ma takiej potrzeby i ze wytrzymam.
Musiałem poczekać do dzwonka (20 min). W końcu skończyła się lekcja i wybiegłem do toalety. Podczas oddawania moczu
było ok, tylko w ostatnich kroplach nagle bardzo mocno zaczęło bolec mnie prącie. Była to ostatnia lekcja, wiec od razu pojechałem do domu.
Podczas czekania na tramwaj ból się utrzymywał (temp na powietrzu około +5 stopni). Wróciłem do domu ponownie oddałem mocz i ta sama sytuacja.
Położyłem sie na około godzinę i ból ustal. Myślałem żeby się z tym przespać i ze jutro będzie po chorobie, ale na nazajutrz ból się utrzymywał podczas siusiania.
Może to zależy od temp. Proszę o porady w tej sprawie ponieważ do lekarza wybiorę się dopiero za parę dni, a może nie będzie nawet takiej potrzeby.
-
Wygląda to na infekcję ukł. moczowego. Patrząc na datę zapewne już byłeś u lek.
Podobne wątki
-
By Andromeda21 in forum Choroby kobiece
Odpowiedzi: 11
Ostatni post / autor: 04-24-2012, 12:25
-
By neda in forum Choroby kobiece
Odpowiedzi: 3
Ostatni post / autor: 03-19-2012, 17:37
-
By janwar1 in forum Lekarz rodzinny
Odpowiedzi: 2
Ostatni post / autor: 10-29-2010, 17:32
-
By endriu in forum Lekarz rodzinny
Odpowiedzi: 1
Ostatni post / autor: 10-18-2010, 22:57
-
By raj321 in forum Lekarz rodzinny
Odpowiedzi: 0
Ostatni post / autor: 07-17-2009, 21:50
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Informacje zawarte na stronach Forum służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy zdrowotne muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Administrator nie odpowiada za jakiekolwiek szkody wynikłe z zastosowania zawartych.