Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/medyk/domains/medykforum.pl/public_html/includes/class_core.php(4580) : eval()'d code on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [path]/includes/class_core.php(4580) : eval()'d code:137) in [path]/includes/functions.php on line 5244
Candida spp - proszę o pomoc!
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Forum: Choroby przewodu pokarmowego


Poniżej znajdują się dyskusje z forum Choroby przewodu pokarmowego, dyskusja dotyczy: Candida spp - proszę o pomoc!. MedykForum.pl - objawy, leczenie i profilaktyka.

  1. #1
    vejanos jest offline Junior Member
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Candida spp - proszę o pomoc!

    Witam, zarejestrowałem się na tym forum z myślą, że otrzymam pomoc.
    Otóż mój problem jest następujący:
    Mam 17 lat, pochodzę z Poznania (wiem, że to mało istotne, ale może ktoś zna dobrego specjaliste w okolicy). Od dłuższego czasu miałem dziwne objawy, mianowicie :
    -biały nalot na języku i strasznie nieświeży oddech (mimo wzorowej higieny jamy ustnej)
    -poczucie wielkiego zmęczenia, nawet gdy cały dzień nic nie robię
    -zimne dłonie i stopy
    -stany załamania, napady lęku
    -podkrążone oczy (niezależnie od ilości snu)
    -i inne mniej istotne

    Po dłuższym czasie zaczęło mi to już strasznie przeszkadzać, zwłaszcza język i okropny oddech, więc postanowiłem poczytać o tym w internecie. Oczywiście naczytałem się bardzo wiele o Candida Albicans, bo wszystko objawy wskazywały na nią. Dodam również, że przez ostatni rok przyjmowałem 5 razy antybiotyk (cóż, taki lekarz), dopiero teraz przekonałem się, że było to naprawdę zbędne. Podjąłem decyzję zrobić sobie badania pod kątem grzyba, i tak też zrobiłem. Poszedłem do rodzinnej lekarki w przychodni i bez wahania wypisała mi skierowanie do laboratorium na wymaz z gardła i języka. Po tygodniu odebrałem wyniki - Candida spp. '+' (przyznam, że zdziwiło mnie to, że jest jej tak mało, bo objawy naprawdę są bardzo nasilone). Ale cóż, poszedłem z tym prywatnie do znajomego lekarza - przepisał mi Nystatynę w tabletkach 500.000 j.m. , zalecił brać 3 tabletki dziennie. Brałem to przez tydzień, aż do końca 'zapasów leku' i nie zauważyłem żadnej poprawy. Potem miałem zamiar poprosić o receptę na większą ilość opakowań, ale nie miałem czasu. Minęło prawie 1,5 miesiąca i postanawiam zacząć znowu walkę z moim grzybkiem. Także zasięgam po Waszą pomocną dłoń - co robić? brać Nystatynę, czy macie jakieś inne, sprawdzone leki? Naprawdę bardzo utrudnia mi życie Candida, zwłaszcza ten 'smoczy oddech', nawet 10 min po umyciu zębów. Znacie jakieś sposoby, żeby to zwalczać? Dieta bezcukrowa?
    Jestem już naprawdę zdesperowany!

    Liczę na Waszą pomoc i wyrozumiałość!
    Z góry dziękuję!

  2. #2
    xuxu jest offline Senior Member
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    133

    Domyślnie

    Zbyt częste branie antybiotyku może też Ci zaszkodzić bo przyzwyczaisz grzyba i nic na niego już nie będzie działało.

  3. #3
    xuxu jest offline Senior Member
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    133

    Domyślnie

    czy byłeś u lekarza z tym?

  4. #4
    xuxu jest offline Senior Member
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    133

    Domyślnie

    A czy miewasz biegunki?

Podobne wątki

  1. Proszę o pomoc...
    By jamjestdina in forum Choroby nowotworowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-03-2011, 15:51
  2. Prosze O Pomoc
    By Mahhmedd666 in forum Choroby nowotworowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-31-2010, 18:20
  3. Proszę o pomoc
    By irena in forum Choroby kobiece
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-30-2009, 23:46
  4. cos na zoladku? - prosze o pomoc
    By hungryman in forum Lekarz rodzinny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-18-2009, 12:30
  5. Prosze o pomoc
    By kubson in forum Choroby skóry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-02-2009, 08:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52