Lekarz Okulista
Opis stanowiska:
SPECJALISTA OKULISTA – woj. podkarpackie
Opis szpitala:
Naszym klientem jest szpital specjalistyczny w województwie podkarpackim liczący ponad 15 oddziałów. Szpital otrzymał certyfikat ISO 9001:2000.
Opis oddziału:
Oddział okulistyki specjalizuje się w chirurgii jaskry, chirurgii zaćmy, chirurgii odwarstwienia siatkówki, terapii laserowej retinopatii wcześniaczej, operacjach na powiekach, zabiegach drobnych (gradówka, skrzydlik, kępki żółte). W skład oddziału wchodzi część łóżkowa z ponad 30 łóżkami, blok operacyjny, gabinet zabiegowy oraz przyszpitalne poradnie leczenia jaskry i schorzeń naczyniowych siatkówki. Rocznie wykonywanych jest około 2800 zabiegów operacyjnych w tym 1600 operacji zaćmy.
Zadania:
Praca w oddziale okulistyki i/lub w poradniach leczenia jaskry i schorzeń naczyniowych siatkówki.
Wymagania:
Od kandydatów wymagamy ukończonej specjalizacji z zakresu okulistyki.
Oferta:
Szpital oferuje zatrudnienie kontraktowe lub etatowe. Termin rozpoczęcia pracy i wysokość wynagrodzenia ustalane są podczas bezpośredniej rozmowy między szpitalem i lekarzem.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres medycyna@globalforce.pl. Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.Nr rej. agencji 4732.Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lekarz Okulista - Oferty pracy - jobfordoc.com