Mam dwie grupy krwi - Forum Medyczne: porady, objawy, leczenie, profilaktyka
Mam dwie grupy krwi - Forum Medyczne: porady, objawy, leczenie, profilaktyka
-
Mam dwie grupy krwi
Witam,
Urodziłam się z grupą krwi Arh + po jakimś czasie po pobycie w szpitalu na wypisie zauważyłam grupę krwi Arh -. Na początku nie zastanawiała się nad tym lecz po jakimś czasie znowu byłam w szpitalu i wynik badania krwi stwierdził Arh +. Podczas ciąży zrobiłam badanie krwi, który pokazał Arh -. Zaczęłam się martwić czy to zaniedbanie w szpitalu czy błąd. Postanowiłam teraz zbadać po raz kolejny moją grupę krwi. W przychodni dowiedziałam się, iż w krwiodawstwie zatrzymano mój wynik i karzą mi się jak najszybciej zgłosić osobiście. Twierdzą, iż mój organizm produkuje dwie grupy krwi. Proszę o informację czy ktoś słyszał o takiej sytuacji.
Pozdrawiam
-
omg, jak to możliwe :O pierwszy raz o czymś takim słyszę, to bardzo bardzo dziwne....
-
Też mam zagadkową krew
Hmm, mam nadzieję, że ta sytuacja nie dotyczy i mnie;P
3 lata temu w siedleckim szpitalu badanie wykazało, że mam grupę 0Rh-, jednak kilka dni temu znalazłam stary wynik badań mówiący, że mam 0Rh+ - badanie było robione w szpitalu w Lublinie jakieś 10 lat temu.
Nigdy nie słyszałam o nagłej zmianie grupy krwi i zakładam, że popełniono błąd przy robieniu badań. Chciałabym to wyjaśnić i tak się zastanawiam, czy w takiej sytuacji mogłabym liczyć na skierowanie od lekarza rodzinnego
Podobne wątki
-
By chinook49 in forum Lekarz rodzinny
Odpowiedzi: 6
Ostatni post / autor: 12-01-2010, 00:02
-
By Tomasz1 in forum Choroby serca i układu krążenia
Odpowiedzi: 0
Ostatni post / autor: 10-18-2010, 14:06
-
By maria in forum Sprzęt medyczny
Odpowiedzi: 0
Ostatni post / autor: 06-30-2010, 22:25
-
By zaleckakasia in forum Lekarz rodzinny
Odpowiedzi: 0
Ostatni post / autor: 03-19-2010, 10:15
-
By k a s i e n k a in forum Lekarz rodzinny
Odpowiedzi: 0
Ostatni post / autor: 11-20-2009, 21:04
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Informacje zawarte na stronach Forum służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy zdrowotne muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Administrator nie odpowiada za jakiekolwiek szkody wynikłe z zastosowania zawartych.