Pani zasponsoruje pana czyli dlaczego kobiety płacą za sex?

Ostatnie lata to systematyczny rozwój portali z sex ogłoszeniami dla panów. Coraz więcej pan poszukuje nie tylko męża czy miłości na całe życie ale także przelotnego romansu czy wręcz spotkania na sex. Wiele bogatych pań jest w stanie zasponsorować faceta, który będzie spełniał ich życzenia i zrobi to, czego nie był w stanie zrobić mąż czy partner.

Czy faktycznie kobiety chcą sponsorować facetów?!

To pytanie zadaje sobie z całą pewnością wielu facetów, którzy chcą łatwo zarobić spore pieniądze. Oczywiście w sieci znaleźć można sporo ogłoszeń w stylu pani zasponsoruje pana – są jednak konkretne wymaganie. Na co zwracają uwagę panie pisząc takie ogłoszenia?

Przeważnie szukają zadbanego, młodego mężczyzny, który potrafi zaspokoić kobietę. Nie da się ukryć, że bardzo często te panie mają już swoje lata. Jeśli liczysz więc na fajny sex z dwudziestolatką, która będzie ci dodatkowo płacić grubą kasę za seks to możesz się odrobinę rozczarować. To raczej tak nie działa… Umówmy się, że młoda, ładna kobieta nie musi płacić za spotkanie. Może wybrać sobie faceta o jakim tylko zamarzy!

Nie znaczy to wcale, że panie, które chcą zasponsorować jakiegoś pana są brzydkie, czy mało zadbane – tutaj wszystko zależy od konkretnego ogłoszenia. Jeśli chcesz zarobić na płatnym seksie to warto każde ogłoszenie rozpatrywać indywidualnie!
płatny seks jest coraz popularniejszy

Ile można zarobić na takich spotkaniach?

Zastanawiasz się ile możesz zarobić odpowiadając na ogłoszenia pań, które chcą zasponsorować swojego pana? Nie ma tutaj ustalonego cennika, przeglądając liczne anonse kobiet można odnieść wrażenie, że zdesperowane kobiety są w stanie wydać bardzo dużo by mieć kochanka na stałe. Za takie usługi spokojnie można utrzymać się przez cały miesiąc i wieść całkiem dostatnie życie dbając o siebie, nie patrząc na wydatki i nie musząc budzić się o 5 rano by wyjść do pracy.

Na ile można więc liczyć? Takie seks spotkania sponosorawne to bardzo często koszt kilku tysięcy złotych miesięcznie – to właśnie na tyle możesz liczyć jeśli zdecydujesz się świadczyć usługi seksualne paniom, które umieszczają w sieci swoje erotyczne anonse.

Gdzie spotkać panie, które płacą za seks?

Nie da się ukryć, że najlepszym miejscem na łowy są portale ogłoszeniowe, w których znaleźć można dziesiątki anonsów pisane przez kobiety w różnym wieku i o różnych wymaganiach. Jedne panie potrzebują spotkania raz w miesiącu, inne preferują codzienne seks kontakty – to wy decydujecie jak ten układ będzie wyglądał.

Jeśli chodzi o portale erotyczne z ogłoszeniami kobiet to warty polecenia jest EroMEET- to właśnie tam znaleźć można sporo ogłoszeń kobiet, które szukają kochanka, partnera lub sponosra.  Na stornie tej przeglądać można darmowe profile kobie, które uwielbiają seks. Warto więc poświęcić kilka chwil na rejestrację i korzystać z dobrodziejstw, jakie daje nam portal z ogłoszeniami dla panów!
portal z ogłoszeniami dla panów eromeet.pl
Oczywiście w sieci jest wiele innych storn, to od ciebie zależy, którą z nich wybierzesz do poszukiwań wymarzonej sponsorki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *