Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
Silne bóle brzucha, brak mozliwości szybkiego pójścia do lekarza, proszę o pomoc! - Forum Medyczne: porady, objawy, leczenie, profilaktyka
  1. #1
    Strela jest offline Junior Member
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    1

    Exclamation Silne bóle brzucha, brak mozliwości szybkiego pójścia do lekarza, proszę o pomoc!

    Witam. Jak napisalam w tytule nie mam mozliwosci pojscia w najblizszym czasie do lekarza, dlatego zdecydowalam sie napisac na forum i licze na odpowiedzi. Trzy tygodnie temu nagle złapał mnie bardzo silny ból brzucha, jakieś skręcanie w żołądku, takie jakby przeszywające kłucie. Od razu zrobiło mi się słabo, tak mocno kręciło, ze miałam wrażenie, że zaraz umrę. Momentalnie zaczęła się biegunka (chociaż nic nie wskazywalo na nią, czułam sie przed tym 'atakiem' bardzo dobrze). Miałam bardzo duze nudności, czułam, że zaraz zwymiotuję, ale nie mogłam. Wymusiłam wymioty i po jakiejś godzinie ból ustał.
    Wczoraj miałam identyczną sytuację, tyle, że już nie wymiotowałam. Ale równie nagle naszedł mnie ten okropny ból i biegunka. I po godzinie zwijania się z bólu, zaczął on powoli ustawać.

    Niech mi ktoś powie, co jest grane? O co chodzi, jezeli na codzień nie mam zbyt dużych problemów z zołądkiem, a tutaj nagle taki okropny ból? Jestem osobą dość nerwową i w stresowych sytuacjach mój organizm często reaguje bólem żołądka itp.Dodam, że o ile za pierwszym razem mogłam byc trochę zestresowana i to stres mógł się do tego przyczynic, tyle za drugim razem niczym sie nie denerwowalam, spokojnie wstalam sobie w niedzielne przedpołudnie i po godzinie trach, chwyciło.

    Pozdrawiam i proszę odpowiedź. Gdyby to było jakieś ułatwienie to dodam, że mam 20 lat.

  2. #2
    xuxu jest offline Senior Member
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    126

    Domyślnie

    czy to pierwszy raz Ci się zdarzyło ?? czy miewasz często biegunki? czy z Towimi jelitanmi wszystko ok? pytam ponieważ sama miałam podobne problemy a potem to rozwinęło się w wrzodziejące zapalenie jelita grubego i teraz już od 3 lat do końca życia muszę brać mesalazynę, dlatego znajdź czas i idż do lekarza

Podobne wątki

  1. Krew w stolcu, silne zaparcia, ból brzucha z lewej strony
    By monika2434 in forum Lekarz rodzinny
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-13-2011, 07:41
  2. Bóle brzucha, mdłości itd. Prosze o pomoc
    By mala96 in forum Choroby przewodu pokarmowego
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-13-2011, 07:32
  3. silne falowe bóle brzucha
    By hypatia in forum Choroby przewodu pokarmowego
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-27-2010, 00:49
  4. silne bóle głowy i wysokie ciśnienie
    By dżast22 in forum Choroby układu nerwowego
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-17-2010, 21:41
  5. bóle kregosłupa w odcinku piersiowym-proszę o pomoc
    By Ida20 in forum Choroby układu nerwowego
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-26-2009, 11:35

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49