Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
tabletki concor cor - Forum Medyczne: porady, objawy, leczenie, profilaktyka
  1. #1
    Gabi424 jest offline Junior Member
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3

    Domyślnie tabletki concor cor

    Prosze o odpowiedz na moje pytanie.Mam 23 lat i zaczełam używac tabletki concor cor 2,5 na spadek pulsu. Od tygodnia mam bóle głowy, szyji - nie sa to moce bóle ale przez tydzien dały się we znaki. Przeczytałam ulotke i wiem, ze moze byc to skutek uboczny. Jestem jednak tym bólem zaniepokojona. nie wiem czy mam te leki odstawić ??prosze o porade.

  2. #2
    Awatar Lekarka
    Lekarka jest offline Senior Member
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    122

    Domyślnie

    Powinna Pani sobie zmierzyć ciśnienie szczególnie w trakcie bólów głowy. Lek ten obniża ciśnienie i bóle oraz złe samopoczucie mogą być tego skutkiem. W razie innych dolegliwości proszę zgłosić się do lekarza, który ten lek zapisał.
    Czy stwierdzono u Pani przyczynę wysokiego pulsu?
    pozdrawiam:
    lek. med. Anita Rogowicz-Frontczak

  3. #3
    Gabi424 jest offline Junior Member
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Głowa ciągle mnie bolała, ale ciśnienie miałam dobre. Tętno też sie usatbilozowalo. Boł głowy minął kiedy przestałam używać tych tabletek. Tylko że teraz znowu powrócił,czuje bók koło szczeki oraz przechodzące "prody" po głowie. Myślałam, ze to od zapalenia gardła, ale po antybiotykach ból nadal sie utrzymuje. Nie stwierdzono u mnie przyczyny wysokiego pulsu. Prosze o porade w zwiazku z utrzymującym się bólem głowy.

  4. #4
    Awatar Lekarka
    Lekarka jest offline Senior Member
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    122

    Domyślnie

    Uważam, że w takiej sytuacji potrzebuje Pani porady neurologa. Proszę też oznaczyć sobie hormon TSH (świadczy o funkcji tarczycy)
    pozdrawiam:
    lek. med. Anita Rogowicz-Frontczak

  5. #5
    Gabi424 jest offline Junior Member
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Tarczyce miałam badaną - wszystko jest prawidłowo. Za pani porada udam się do neurologa. Dziekuje za pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52