Kulki gejszy – moda czy konieczność?

Każda kobieta aktywna seksualnie wie, jak ważny jest dobry seks, który spaja każdy związek, jest zdrowy i niezwykle przyjemny. Osoby, które mają udane życie seksualne są najnormalniej w świecie osobami bardziej szczęśliwymi. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego.

Osłabione mięśnie dna miednicy nie dość, że utrudniają osiągnięcie orgazmu to jeszcze przyczyniają się do gorszego komfortu życia. W przyszłości mogą narażać nas na przykre dolegliwości takie jak np. nietrzymanie moczu! To właśnie dlatego warto odpowiednio ćwiczyć nasze mięśnie kegla!

To wszystko sprawia, że coraz większa ilość kobiet wykorzystuje kulki gejszy do wzmocnienia tej partii mięśniowej a tym samym poprawy życia erotycznego zarówno dla siebie, jak również swojego partnera.

Orgazm to nie tylko mięśnie dna miednicy

Wielu osobom wydaje się, że wzmacniając mięśnie dna miednicy zapewni sobie wspaniały orgazm i nic więcej nie będzie potrzebne. Kobiecy orgazm to jednak coś więcej jak tylko silne lub słabe mięśnie! Bardzo często przyczyną tego, że kobieta nie dochodzi nie są osłabione mięśnie a złe nastawienie psychiczne, brak odpowiedniego partnera czy przemęczenie.

Tego wszystkiego nie przeskoczymy nawet jeśli wykorzystamy najdroższe kulki gejszy!

Jeśli jednak te problemy są Ci obce a chcesz poprawić jakość życia erotycznego wzmacniając mięśnie kegla to kulki gejszy wydają się być idealnym wyborem. Może się okazać, że kilka miesięcy ćwiczeń sprawi, że twój seks stanie się zdecydowanie lepszy. Różnicę poczujesz zarówno ty sama, jak również twój partner.

Bez wątpienia warto sprawdzić jak trening z wykorzystaniem kulek gejszy sprawdzi się w naszym przypadku. Pamiętaj jednak, by wybierać kulki kegla renomowanych producentów, którzy produkują je z atestowanych materiałów, które nie będą powodować podrażnień czy uczuleń. Tanie Chińskie kulki nie zawsze będą odpowiednie! kulki gejszy są wskazane dla wielu kobiet

Kulki gejszy – czy są zdrowe?

Wielu lekarzy ginekologów zaleca stosowanie kulek gejszy kobietom, które myślą o zajściu w ciążę – mocne mięśnie dna miednicy mogą zdecydowanie ułatwić poród i poprawić komfort samej ciąży.

Jeśli obawiasz się ich używania lub nie wiesz, czy nie masz do tego jakiś przeciwwskazań to najlepiej przy okazji wizyty u ginekologa poruszyć ten temat. Lekarz specjalista z całą pewnością odpowie na wszelkie pytania i wyjaśni dlaczego stosowanie kulek gejszy jest korzystne dla naszego organizmu.

Pamiętaj, by przy zakupie nie kierować się wyłącznie ceną. Wybieranie najtańszych kulek importowanych bezpośrednio od chińskich producentów może skończyć się podrażnieniami. Zaopatrz się więc w dobry lubrykant oraz certyfikowane kulki gejszy, by osiągnąć zamierzony efekt jak najszybciej.

Czy warto stosować kulki gejszy?

Odpowiedź wydaje się bardzo prosta – tak! Oczywiście każda sytuacja ma swój wyjątek, nie inaczej jest w przypadku kulek gejszy. Zdecydowana większość kobiet chwali sobie efekty jak i samo stosowanie tego urządzenia.

Czytając opinie na ich temat możemy jednak znaleźć kobiety, którym nie odpowiada używanie kulek – jeśli chcesz zobaczyć, czy są one odpowiednie dla Ciebie musisz… sama je przetestować! Nie ma innego sposobu, by przekonać się jak podziałają na nas kulki gejszy!

Bez wątpienia warto to zrobić, bo może okazać się, że ich używanie odmieni nie tylko Twoje życie erotyczne.